Hakkımızda

2009 Yılında Sigmacert Belgelendirmenin bünyemize dahil olmasıyla ile başlayan eğitim serüvenimiz EVİNDE EĞİTİM, SQR AKADEMİ markasıyla 2018 yılına kadar eğitimde kendi sektörünün lideri olmuştur. Hijyen Eğitimi yönetmeliği ile başta gıda sektörü olmak üzere güzellik salonları, kuaförleri de içine alan geniş bir portföye hizmet vermiştir.
Gıda sektörünü çok iyi tanıyor olmamız ve müşterilerimize de bu alanında hızlı ve kalıcı çözümler üretebiliyor olmamız sayesinde yaklaşık 100.000 personelin hijyen eğitim  sertifikaları kurumumuz tarafından halk eğitim onaylı olarak  sağlanmıştır.
Gelişen ekonomi, rekabet ortamı ve kalite belgelerinin tercihinin ülkemizde artmasıyla yönetim sistemleri temel eğitimleri, iç tetkik ve dokümantasyon eğitimlerine  talep artmıştır.
Yönetim sistemleri eğitimlerine olan bu yoğun talep ve aynı zamanda pandeminin ülkemizde artması  ile kurumumuzda  dijitalleşmeye uyum süreci başlatılmış ve online eğitimler için stüdyo çalışmalarına hız verilmiştir.
2019 yılı Mart ayında ilk profesyonel çekimler yapılmış ve EĞİTİM SEPETİ markası hayata geçirilmiştir. Eğitim sepetinin bir amacı da kalite konusunda daha üniversite sıralarında bilinci artırmak ve üniversite öğrencilerinin gelişimlerine sektörel anlamda katkı sağlamak olmuştur. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında Üniversitelerle işbirliği yaparak ücretsiz kalite eğitimleri verilmiştir.
Bugün FQC UYGUNLUK DEĞERLENDİRME A.Ş markası olarak faaliyetlerine devam eden EĞİTİM SEPETİ  yaklaşık 10.000 öğrenciye ücretsiz eğitimler vermiş olmanın ve sosyal sorumluluk anlamında kendi alanında üzerine düşen görevi yapmanın verdiği haklı gururunu yaşamaktadır